MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Options
el: Επιλογές

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Map
el: Χάρτης

en: Style
el: Στυλ

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Style settings
el: Ρυθμίσεις στυλ
