MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Anchor
eu: Aingura

en: Options
eu: Aukerak

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Map
eu: Mapa

en: Style
eu: Estiloa
