MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Options
fi: Valinnat

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Map
fi: Kartta

en: Style
fi: Tyyli

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Style settings
fi: Tyylin asetukset
