MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Anchor
he: עוגן

en: Options
he: אפשרויות

en: Navigation
he: ניווט

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Extras
he: תוספות

en: Map
he: מפה

en: Style
he: סגנון

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Style settings
he: הגדרות סגנון
