MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Coordinates
kn: ನಿರ್ದೇಶಾಂಕಗಳು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Zoom level
kn: ಗಾತ್ರಬದಲಾವಣೆಯ ಮಟ್ಟ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ
