MPBX (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Anchor
nl: Anker

en: Options
nl: Opties

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Extras
nl: Extra's

en: Map
nl: Landkaart

en: Style
nl: Stijl

en: Zoom level
nl: Zoomniveau

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Interactive
nl: Interactief

en: Mapbox settings
nl: Mapbox-instellingen
