MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Options
pl: Opcje

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Coordinates
pl: Współrzędne

en: Extras
pl: Dodatki

en: Map
pl: Mapa

en: Marker
pl: Znacznik

en: Style
pl: Styl

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Style settings
pl: Ustawienia stylu

en: Geolocation
pl: Geolokacja

en: Interactive
pl: Interaktywne
