MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Anchor
ps: استل

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Map
ps: نقشه

en: Style
ps: ډول

en: Style settings
ps: ډول امستنې
