MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Anchor
sk: Kotva

en: Options
sk: Nastavenia

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: Map
sk: Mapa

en: Marker
sk: Značka

en: Style
sk: Štýl
