MPBX (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Anchor
sv: Ankare

en: Options
sv: Alternativ

en: Navigation
sv: Navigering

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Coordinates
sv: Koordinater

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: Map
sv: Karta

en: Marker
sv: Markör

en: Style
sv: Stil

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Style settings
sv: Inställningar för stil
