MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Anchor
tr: Yer imi

en: Options
tr: Seçenekler

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Coordinates
tr: Koordinatlar

en: Map
tr: Harita

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Style settings
tr: Biçem ayarları
