Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Filter
am: ማጣሪያ
