Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Filter
ast: Filtru

en: Owner
ast: Dueñu

en: General
ast: Xeneral

en: Online
ast: En llinia

en: Attachments
ast: Axuntos
