Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Search Result
bs: Rezultat pretrage
