Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Submitted
ca: Tramès

en: Filter
ca: Filtra

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Phone
ca: Telèfon

en: Owner
ca: Propietari

en: Start
ca: Inici

en: Invitations
ca: Invitacions

en: Online
ca: En línia

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Modified
ca: Modificat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Overdue
ca: Endarrerit

en: Search Result
ca: Resultats de la cerca

en: Abstract
ca: Resum

en: About
ca: Detalls

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: Submission Details
ca: Detalls de l'enviament

en: - All -
ca: - Tot -

en: Allowed HTML Tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: Archived
ca: Arxivat

en: @type: added %info.
ca: @type: afegeix %info.

en: @type: updated %info.
ca: @type: %info ha estat actualitzat.
