Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Filter
cs: Filtr

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Phone
cs: Telefon

en: Owner
cs: Vlastník

en: General
cs: Obecné

en: Start
cs: Začátek

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Modified
cs: Upraveno

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: Review
cs: Revize

en: Reason
cs: Důvod

en: Search Result
cs: Výsledek vyhledávání

en: Biography
cs: Biografie

en: About
cs: Popis

en: - All -
cs: - Vše -

en: Archived
cs: Archivováno

en: @type: added %info.
cs: @type: přidáno %info.

en: @type: updated %info.
cs: @type: aktulizováno %info.
