Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: File
cy: Ffeil

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Submitted
cy: Wedi ei gyflwyno

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Phone
cy: ffôn

en: General
cy: Cyffredinol

en: Start
cy: Dechrau

en: Online
cy: Ar-lein

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Submission Details
cy: Manylion Cyflwyniad
