Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: General
el: Γενικά

en: Start
el: Αρχή

en: Online
el: Σε λειτουργία

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Reason
el: Αιτία

en: Search Result
el: Αποτέλεσμα αναζήτησης

en: About
el: Περί

en: Submission Details
el: Λεπτομέρειες υποβολής

en: - All -
el: - Όλα -

en: @type: added %info.
el: @type: προστέθηκε %info.

en: @type: updated %info.
el: @type: ενημερώθηκε %info.
