Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Online
eo: Reta

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: - All -
eo: - Ĉio -
