Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Search Engine
et: Otsingumootor

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Submitted
et: Vastatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Phone
et: Telefon

en: Owner
et: Omanik

en: General
et: Üldine

en: Start
et: Algus

en: Online
et: Võrgus

en: Modified
et: Muudetud

en: Attachments
et: Manused

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Review
et: Kontroll

en: Reason
et: Põhjus

en: Search Result
et: Otsingu tulemus

en: Biography
et: Biograafia

en: Abstract
et: Abstraktne

en: Panel
et: Paneel

en: About
et: Programmist

en: - All -
et: - Kõik -

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: @type: added %info.
et: @type: lisatud %info.

en: @type: updated %info.
et: @type: uuendatud %info.
