Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Phone
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Deadline
ga: Spriocdháta
