Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Submitted
he: נשלח

en: Filter
he: סינון

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Phone
he: טלפון

en: Owner
he: בעלים

en: General
he: כללי

en: Start
he: התחלה

en: Invitations
he: הזמנות

en: Online
he: מקוון

en: Modified
he: השתנה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Review
he: סקירה

en: Reason
he: סיבה

en: Search Result
he: תוצאות חיפוש

en: Panel
he: פאנל

en: About
he: אודות

en: - All -
he: - הכל -
