Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (40 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Download
is: Hala niður

en: File
is: Skrá

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Name
is: Nafn

en: Back
is: Til baka

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Search Engine
is: Leitarvél

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Filter
is: Sía

en: Phone
is: Sími

en: Owner
is: Eigandi

en: General
is: Almennt

en: Start
is: Hefst

en: Online
is: Tengdir

en: Search Results
is: Leitarniðurstöður

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Review
is: Yfirlestur

en: Search Result
is: Leitarniðurstaða

en: About
is: Um

en: Access denied.
is: Aðgangi hafnað.

en: - All -
is: - Allt -
