Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Created
jv: Digawé

en: Filter
jv: Saring

en: Owner
jv: Sing duwé

en: General
jv: Umum

en: Reason
jv: Alesan

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -
