Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Filter
km: តម្រង

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Online
km: លើ​បណ្ដាញ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: About
km: អំពី
