Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Filter
mr: गाळणी

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Owner
mr: मालक

en: General
mr: साधारण
