Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Back
oc: Precedent

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Submitted
oc: Somés

en: Panels
oc: Escapolons

en: Filter
oc: Filtrar

en: Owner
oc: Proprietari

en: Online
oc: En linha

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Modified
oc: Modificat

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Changed
oc: Modificat

en: Reason
oc: Rason

en: Search Result
oc: Resultat de recèrca

en: Abstract
oc: Resumit

en: Panel
oc: Panèl

en: About
oc: A prepaus

en: - All -
oc: - Tot -

en: Archived
oc: Archivat
