Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Filter
or: ଛାଣକ
