Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
