Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Filter
ps: چاڼ

en: General
ps: ټوليز

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
