Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Submitted
ro: Trimis

en: Filter
ro: Filtru

en: Phone
ro: Telefon

en: Owner
ro: Proprietar

en: Online
ro: Activ

en: Modified
ro: Modificat

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Invite
ro: Invită

en: Changed
ro: Schimbat

en: Review
ro: Verificare

en: Full Name
ro: Nume complet

en: About
ro: Despre

en: - All -
ro: - Toate -

en: Deadline
ro: Termen limită

en: Archived
ro: Arhivat

en: @type: added %info.
ro: @type: adăugat %info.

en: @type: updated %info.
ro: @type: actualizat %info.
