Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra

en: Subjects
se: Fágat
