Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
