Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: General
sl: Splošno

en: Online
sl: Stran je dosegljiva

en: Attachments
sl: Priponke

en: About
sl: O modulu
