Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Created
sq: Krijuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Online
sq: Në-linjë

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: About
sq: Informacione
