IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Address
bs: Adresa
