IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།
