IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Manager
fi: Manageri

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Address
fi: Osoite

en: Port
fi: Portti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Server name
fi: Palvelimen nimi

en: Add server
fi: Lisää palvelin

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Queues
fi: Jonot
