IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Port
km: ច្រក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
