IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Port
ku: دەروازە
