IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Password
ps: پټ توری

en: User
ps: غړی

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
