IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Manager
af: Bestuurder

en: Servers
af: Bedieners

en: Password
af: Wagwoord

en: User
af: Gebruiker
