IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: User
am: ተጠቃሚ
