IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: disabled
ar: معطَّل

en: Manager
ar: الإداري

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: User
ar: المستخدم

en: Address
ar: العنوان

en: Port
ar: منفذ

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
