IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: disabled
ast: desactiváu

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta

en: User
ast: Usuariu

en: Port
ast: Puertu
