IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: disabled
az: söndürülüb

en: Password
az: Parol

en: User
az: İstifadəçi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı
