IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: disabled
bg: деактивиран

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: User
bg: Потребител

en: Address
bg: Адрес

en: Port
bg: Порт

en: Server name
bg: Име на сървър
