IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Manager
ca: Gestor

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: Address
ca: Adreça

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Server name
ca: Nom del servidor

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Queue name
ca: Nom de la cua
