IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: disabled
cy: analluog

en: Password
cy: Cyfrinair

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Address
cy: Cyfeiriad
