IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Delete
da: Slet

en: disabled
da: deaktiveret

en: Manager
da: Administrator

en: Servers
da: Servere

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: User
da: Bruger

en: Address
da: Adresse

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Server name
da: Servernavn

en: Add server
da: Tilføj server

en: Machine name
da: Internt navn

en: Queues
da: Køer
